Home / RYBIZÁK /  / NEALKOHOLICKÝ RYBÍZÁK 0,75l
NEALKOHOLICKÝ RYBÍZÁK 0,75l
NEALKOHOLICKÝ RYBÍZÁK 0,75l

NEALKOHOLICKÝ RYBÍZÁK 0,75L

Nealkoholická varianta Rybízáku - vašeho největšího oblíbence :)
Pro děti, těhotné, řidiče, abstinenty a mlsouny.
0,75litrová lahev plná vitamínu C.
Nutno skladovat v lednici.

Zboží není momentálně dostupné.
115 Kč
4,42 €
Body za nákup: 0,07
Při nákupu na PIN Klubu Global 3000 je cena 115 Kč nebo 4,42 €.
ks
1
Hlídat dostupnost    
Kód produktu: ryb13

POPIS PRODUKTU

Černý rybíz je nacpaný vitamínem C, který pomáhá překonat snad všechny choroby (a hlavně se jim tělo dokáže vyhnout!). Rybízí kuličky obsahují i vitamín P neboli rutin, který zvyšuje pružnost cév a vyrovnává krevní tlak. Vitamín A podpoří zrak, celá řada vitamínů B se postará o pevné vlasy i nervy.

Tohle tekuté ovoce je pořádně hustá svačinka! Ucucávejte ji samotnou nebo naředěnou vodou či minerálkou. Sladkokyselá chuť osvěží tvarohové zákusky a všechna jídla, kam byste přidali trochu citrónu. Nebo chcete něco ledového? Zamrazte mošt v kelímku a máte ovocnou ledovou tříšť. Když ho dáte do tvořítka na led, stačí pak kostky házet do vody – a máte limonádu z černého rybízu! Ta do těla dostane dostatek vody, aby zůstalo během horkých dnů hydratované. Černorybízový mošt můžou pít těhotné, které si odpírají rybízové víno.

POKYNY

Mošt z černého rybízu vám pošleme v 0,75litrové skleněné lahvi – zakorkovaný jako opravdový rybízák. Otevřenou lahev postavte do lednice a vypijte do 3 dnů, ať nezačne kvasit. Zavřený mošt vám vydrží cca 14 dní ve spíži nebo lednici. V mrazáku počká snad navždy, jen je ho tam opravdu škoda.

VÝROBCE / ZEMĚ PŮVODU

čr
KONTAKTY
+420 730 666 999
obchod@fajneveciodnas.cz
SLEDUJTE NÁS
+420 730 666 999 obchod@fajneveciodnas.cz