MENU   
NOVINKYVÝPRODEJDARVITMIXITOPAVSKÉ BRAMBŮRKYJESENICKÝ ŠÍPEKRYBIZÁKBOTANICODR. POPOVEREBOS DRINKGREŠÍKVÁNOCEMARLENKANOVINKYBABIČČIN PEČENÝ ČAJMADAMIKAUMYOVOCŇÁKLIPOODELIKATESYSEMIXVÝROBKY Z MEDUTO NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODYMILOTAHOŘČICE A DOCHUCOVADLASLANÉ POCHOUTKYMARKETINGOVÝ MATERIÁLZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ

ZELENÉ ČAJE PORCOVANÉ

 
 
Zelený čaj lemon 40g(20x2g)
Zelený čaj lemon 40g(20x2g) Zelený čaj, Citronová tráva, aroma. Zelený čaj je používán jako tekutina, pochutina i cenný lék. Pro mnohé je konzumace zeleného čaje doslova rituálem. Některým jeho účinkům jsou přisuzovány až metafyzické významy. Z hlediska léčebného působení jsou nejvýznamnější složkou zeleného čaje tzv. polyfenolové antioxidanty. Jejich význam byl objeven poměrně nedávno a dosud nepřestává narůstat. Kromě antioxidantů obsahuje zelený čaj také kofein, teofylin, třísloviny, minerály a bílkoviny. Příchuť citronu dává zelenému čaji neopakovatelnou vůni a chuť. Zelený čaj s citronem působí celkově ochlazujícím dojmem a osvěžuje tělo i mysl. Příprava: 1 sáček přelít 0,2l vody o teplotě 80 oC, louhovat 3 min.
37 Kč  (36 Kč)
1,42 €  (1,38 €)
Zelený čaj s echinaceou 40g(20x2g)
Zelený čaj s echinaceou 40g(20x2g) Zelený čaj s květem třapatky nachové (Echinacea). Je vhodný při chřipkových či jiných virových onemocněních. Blahodárně působí na obranyschopnost organizmu. Echinacea vede k aktivaci bílých krvinek, lymfocytů, které jsou schopny pohltit původce infekce přímo v organizmu člověka a také produkovat protilátky. Díky tomu vykazuje značnou antibiotickou aktivitu, a to nejen proti bakteriím, ale také proti virům. Kombinace Echinacey a zeleného čaje je velice výhodná pro organizmus. Čaj vyniká svou chutí a svými účinky na organizmus. Doporučujeme jeho užívání zejména při oslabeném organizmu anebo při dlouhodobé fyzické zátěži (sport, těžká fyzická práce atd.). Příprava: 1 sáček přelít 0,2l vody o teplotě 80 oC, louhovat 3 min.
37 Kč  (36 Kč)
1,42 €  (1,38 €)
KONTAKTY
+420 730 666 999
obchod@fajneveciodnas.cz
SLEDUJTE NÁS
+420 730 666 999 obchod@fajneveciodnas.cz